محل تبلیغات شما

سلام به تك تك شما عزيزان 

فكر كنم ٢ سالي گذشته از آخرين سفرم با دوچرخه . اصلاً دوست نداشتم كه اينطوري ميشد و تا اين حد از سفر دور ميشدم ولي بخاطر مشكلات كه پيش اومد مجبور شدم سفر با دوچرخه رو بزارم كنار و يه دو سالي خودم رو درگير كنم كه اين درگير شدن هم خوب هست هم بد خوب بخاطر اينكه به يه جاي برسم كه بتونم سفر رو بهتر انجام بدم بد بخاطر اينكه دوسال از عمرم گذشت بدون اينكه بتونم چيز جديدي از اين دنيا . مردمانش . طبيعتش و. ياد بگيرم دوسال  به بازنشستگي نزديك شدن و با اين حال كه اين دوسال به سختي گذشت اما گذشت و كاريشم نميشه كرد ولي بجاش خوشحالم براي بعداز اين دو سال چون سفر رو ميخوام دوباره  شروع كنم و اتفاقهاي جديد زندگيم رو كشف كنم هر چند شروعش كمي با سختي پيشه رو هست ولي خوب تصميم رو گرفتم و هيچ چيز هم نميتونه مانع بشه كه تو خونه بشينم و گذر عمرم رو تماشا كنم  ميخوام خودم آينده رو بسازم و ساختن آينده و زندگي رسيدن به اون چيزهاي هست كه تو ذهن آدما هست و با روياشون ميخوابن بيدار ميشن و زندگي ميكنن و مهمترين هدف و روياي من سفر هست مهم نيست كجا بخوام برم فقط مهم اينه كه سفر كنم چه داخل ايران چه خارج از ايران و. فقط سفر مهم هست ميخوام اونطوري زندگي كنم كه دوست دارم نه اونطوري كه ديگران دوست دارن . آره شروع ميشه و اگه خدا بخواد اولينشم خرداد ٩٨ خواهد بود 

من تصميم گرفتم برم 

شما هم بهتره هرچه زودتر تصميم بگيريد و حركت كنيد و منتظر هيچ چيزي نباشيد چون قرار نيست كسي بياد كمك كنه تا شما حركت كنيد انتظار آدم رو افسرده خسته بيحال و درمونده ميكنه من منتظر نيستم بس شما هم نباشيد به اميد اون روزي كه هيچ مسافري از سفرش بازنمونه

دوستون دارم (( مهدي مرادي))

ركابزني نوشهر به بوشهر(قسمت پنجم /خرداد ٩٨)

ركاب زني نوشهر به بوشهر (قسمت چهارم/خرداد ٩٨)

ركاب زني نوشهر به بوشهر(قسمت سوم/خرداد ٩٨)

كه ,رو ,سفر ,كنم ,هست ,هم ,و با ,و زندگي ,سفر رو ,بخاطر اينكه ,حركت كنيد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مذهبی بازرسي فني مهدي اژدري